U SHIT AUDI A3 1.9

Shitet nga: AUDI 08 Krr 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Fier
Audi a3 super i mir dhe shum ekonomik me letra te paguara sherbimet te sa po bera e xhama te zijne dy pulte orgjinal kilometrat i ka origjinale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim