Toyota Rav 4

Shitet nga: Toyota Sot 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 33 840 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: RAV 4
Toyota Rav4 Diesel 2.2
Gjendja estetike 10/10
Gjendja mekanike 10/10
Goma te reja 100% te sapo vendosura
Klima automatike,sallon lekure me ngrohje sedilesh,xhama te zinj origjinal
Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe
Targa shqiptare,1 vit e perdorur ne shqiperi dhe dokumenta te paguara deri ne qershor 2019
Cmimi 7500€ i diskutueshen. 0693386861 Whats app-Viber
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim