Smart 600cc

Shitet nga: Edmond 26 Nën 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Shitet smart ForTwo kabriole 600 benzin, e vitit 2003, dogan e sapo paguar, me letra deri ne 26 nentor 2016.
me motorr benzi, turbo, me disqe alumini, goma te reja. ne gjendje te perkryer motorrike dhe xhenerike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim