U Shit Smart ForFour automat 1.5 cdi -04

Shitet nga: smart 04 Qer 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR   4 300 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForFour
Viti i prodhimit 2004. Diesel. Kambio automatik. Kondicioner clima. Air Bag. ABS. Xhama elektrike. . Hapje dhe mbyllje me pult. Radio CD. Goma pothuajse te reja 90%. Anti nebia. Timon hidraulik. Makina eshte ne gjendje perfekte estetike,xhenerike dhe motorike,e gatshme per cdo lloj prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim