Skoda fabia 1.9 t-di -01

Shitet nga: enea 10 Sht 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Fier
Skoda fabia 1.9 t-di te kuqe shum ekonomike 4.9 lt pr100 km ne gjendje shum, te mir
shitet ose nderrohet
makina i ka te gjitha sherbimet
4 goma te reja paketa kseno dhe sensor parkimi dhe librezen e xhamave te zinj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim