Shitet ose nderrohet Toyota Corola 1.4 benzin -08

Shitet nga: Markel 25 Sht 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Fier
Shitet Corola 1.4cc Benzin-Gas me sistem digital, viti 08 e blere me 0 kilometra dhe e perdorur nga nje person i vetem shitet ose nderrohet per arsye pune
makina ka 6 airbag
klima drita mjegulle etj full opsion
Nderrohet me WV Caddy 2005-2006
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim