Seat ibiza 1.9 sdi -02 nderrohet

Shitet nga: lusi 19 Krr 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   2 000 LEK

Komuna: Fier
Makina ka 2 dite qe ka ardh nga italia nuk eshte perdorur asnje dite ne shqiperi makina nuk ka asnji defekt eshte shum e mbajtur eshte me dogan targa siguracion e taksa per 1vit konsumon shume pak dhe mund te nderrohet me ndonji makine tjeter varet nga ofertat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim