Seat Leon -02

Shitet nga: Erjon 13 Tet 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Shitet Seat Leon viti 2002 kamjo manuale 1.6 benzin me timon ne krah te kundert.Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe shitet per arsye emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim