SHITUR

Shitet nga: visi 24 Gsh 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Fier
SHES OSE E NDERROJ MAKINEN,MOTORR 1.6 M BENZIN VITI I PRODHIMIT 2000, KA SALLON LEKURE ME BAXHA XHAMA ELEKTRIK DRITA XENON FENERAT PARA KRISTAL DHE FENELINAT POSHT ,DISQE 17 M3,XHAMA TE ERRET
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim