Renault Clio 1.5 tdCI -02

Shitet nga: Keli 06 Dhj 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Renault Clio 1.5 Diesel viti prodhimit 2002 kondicioner xhama pasqyra elektrike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike me letra te gjitha te paguara per 1 vit...
Cmimi---2000 euro i diskutueshem ose nderrohet
Cmimi--068 43 75 700
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim