Renault clio 1.2 benzin -01

Shitet nga: alket 29 Qer 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Fier
shitet makina renault clio e ardhur ne durres si dhe shume mjete te tjera . 0697681955 dhe 00393451156060
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim