Renault Megane 1.9 dizel -98..... (mundesi nderr..

Shitet nga: renault 18 Qer 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Fier
Makina eshte ne gjendje te mire pune me targat e reja shqipetare dhe taksat e paguara deri ne maj 2015 shitet ose nderrohet me makine me te vogel benzine golf 4 . cmimi i disk.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim