Renault Kangoo 1.9 dizel -99

Shitet nga: Ervin 02 Dhj 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Fier
shitet reno kango motorr 1.9 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me kondicjoner koma te mira me antifurt makina ka nje vit qe ka hyr ne shqiperi me letra te paguara deri ne shtator te vitit 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim