Range rover dizel -02

Shitet nga: Eriskastrati@yahoo.it 07 Sht 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Fier
Shes range rover per arsy mos perdorimi ne gjendje te mir me goma te reja dhe sherbimet e bera vai fltra motorri dhe kamio cmimi 4700€ i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim