Range Rover Vogue diesel -03

Shitet nga: Artur 01 Sht 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Fier
Shitet Range Rover Vogue 2003... 3000 naft ..140000 km me sensor para dhe mbrapa me baxho me goma te reja sherbimet te kryera te gjitha makina esht ne gjendje perfekte...Shitet ose nderrohet ..

Nr :0698219426
Nr :0668083700
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim