RENAULT CLIO -97 BENZIN-GAZ

Shitet nga: TANI 16 Nën 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Fier
MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE PERKRYER 1.4 BENZIN+GAZ, KA 2 MUAJ E PAJISUR ME IMPIANT GAZI, GJENDJA MOTORRIKE DHE XHENERIKE E SHKELQYER. MAKINA ESHTE LYER KOMPLET PARA 3 MUAJSH, DHE ESHTE TEPER EKONOMIKE. LETRAT JANE TE PAGUARA DERI NE SHKURT 2015. MUNDESI NDERRIMI.
CMIMI I DISKUTUESHEM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim