Porshe Boxer

Shitet nga: adeljani 06 Dhj 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

24 999 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Porsche
Modeli: Boxster
makina eshte ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike.pa dogane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim