PORSCHE BOXSTER -07

Shitet nga: ADELJAN 07 Dhj 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

26 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Porsche
Modeli: Boxster
Porschi eshte ne gjendje te shume te mire motorrike dhe xhenerike,nuk ka as nje gerrvishtje eshte mbajtur ne menyre perfekte nga poseduesi,
Makina eshte kabrio dhe ofron nje komoditet fantastike per te apasionuarit pas veturave sportive.Per detaje me te shumta shikoni fotot e mesiperme.ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim