Peugot 206 -02

Shitet nga: dorjan 10 Dhj 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Fier
peugot 206 viti 2002 klima disqe alumini kamio manual me naft mottorr 1.9 hdi ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike te gjitha serviset te kryera ne koh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim