U shit Peugeot 407 2.0 HDI SPORT PACK -05

Shitet nga: BORICI AUTO 19 Nën 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 407
U shit Peugeot 407 2.0 HDI sport pack tecno, viti 12.2004, klima me 2 zona, cumputer di bord, pilot automatik, sensor drite, sensor shiu, sensor parkimi, sensor per matjen e ajrit te gomave,AIRBAG, ABS, ESP, 4 xhama elektrik, pasqyra elektrike dhe me palosje, sallon mix rrob+lekur, sediljet elektrike, disqe 17-tsh origjinal peugeot, 4 goma te reja, 2 celsa,140000 km origjinale ne gjendje perfekte.makina e ardhur nga Firenze Itali.e targuar per here te pare me dt 26.11.2014.makina u targua per arsye personale ndaj dhe shitja e saj behet me fatur tatimore.cmimi 4500 euro.
Cel. : 0692904824
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim