Peugeot 406 dizel -01

Shitet nga: Dionis 29 Pri 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 406
peugeot 406 me portobagazh viti 2001 2.2 naft 5.5 l 125 mij km sensor drite dhe shiu bagazhier 6 cd full opsion pranoj ndrrim me makin me te vogel 2000 e lart si psh golf 4 ford fokus ww polo a clas etj.cmimi 1700 euro i diskutushem makines sapo i jane bere sherbimet vaj filtra stabizator koka paraleli ferrotat eshte ne gjendje super.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim