Peugeot 308 -08

Shitet nga: Gjergj 23 Nën 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 308
Makina eshte e blere me 0km ne koncesionar ka pate nje perdorus nje pronar dhe ka bere 49mije km.k.automatike.mundesohet per cdo lloj prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim