Peugeot 1007 E Sapo Targuar(MUNDESI NDERRIMI)

Shitet nga: Xxx Sot 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 1007
Peugeot 1007 1.6Benzin Automat Tronic 2005 me 155mij km Sapo ardhur nga hollanda me dokumente te regullta dhe te sapo prera,ne gjendje perfekte, goma80%,abs,esp,klima,xhama dhe pasyra elektrike (me palosje) ,komanda+marsha timon ,hapje mbyllje me pult xham i zi mbrapa.Motor ideal per impjant gazi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim