Peugeot 406 benzin 1,8 -97

Shitet nga: gjergji 02 Tet 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Fier
peugeot 406 gri metal , benzine 1,8 gjendje e paster fizike dhe motorike 1400 euro, taksa vjetore e paguar der ne qershor 2015 , shitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim