Peugeot 206 1.4 TDCI Elegance Model 2006 Klima ..

Shitet nga: deni-auto 27 Mar 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Fier
Okazion Peugeot 206 1,4 TDCI Model 2007 klima nafte kamio manuale xhama dhe pasqyra elektrike abs esp radio mbyllje qendrore konsumon 4 litra ne 100 km me liber sherbimi dhe kontroll TÜV ne Gjermani gati per cdo prove . cmimi i panegociushem Danke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim