Peugeot 206 -04

Shitet nga: Peugot 206 23 Shk 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 LEK

Komuna: Fier
Peugot 206 xs sportive viti 2004 1.3 benzin 2airbag esp abs klima xhama elektrik 4 goma te reja disqe alumini 15 inc e sapo ardhur nga italia targa AA siguracion dhe taksa te paguara deri 1.09.2015 ne gjendje te perkryer xhenerike motorrike dhe estetike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim