Peugeot 106 gti sport -99

Shitet nga: Amarildo 01 Sht 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Fier
Okazion, Shitet Peugot 106 GTI SPORT e Ardhur nga zvicra ,me dekumenta te rregullta me dogan, makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, Full sport, Parakolp,LLaska, Muzik,Marmit,sport, karboni, , filter, huani, shtang, sport, amurtizator,dhe susta sport,disqe alumini,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim