Pegueot 307 hdi -05

Shitet nga: shpetim 07 Dhj 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Fier
Pegueot 307 hdi .I vitit 2005 . Lende djegse nafte . Ngjyre gri dhe me shupme opsione psh. mp3...airconditioned etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim