Opel Corsa 1.3 mundesi kembimi.

Shitet nga: Opel Dje 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 19 330 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Me sensor parkimi mbrapa . E sapo ardhur nga belgjika ne gjendje shum te mire . Me liber sherbimesh etj . 4300€ i diskutueshem dhe mundesi ndrimi me makine me te madhe . E targuar per nje vit .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim