Opel Vectra 2.0 dti -02

Shitet nga: opel vectra 28 Tet 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Fier
Shitet opel vectra 2.0 naft 2002 I sapoardhur nga italia Me letra te paguara deri ne shtator 2015 Ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike Motor Ecotec Konsumi ne linj 6L/100km (me kondicioner) Konsumi ne trafik 7.5L/100km (me kondicioner) Makina ka disa gervishtje Disqe alumini 16 Kambio manuale me 5 marsha Cmimi 3700 euro i diskutueshem Mundesi nderrimi
069 66 4 3838
069 816 2007
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim