Opel Tigra benzin -96

Shitet nga: zani 01 Sht 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Fier
Makina eshte ne gjendje shume te mire
Lenda djegese: Benzine, dhe impiant Gazi te Instaluar
Tapiceri meshine me ngrohje
Sistem Elektrike te Xhamave dhe Pasqyrave
E pajisur me Targat e reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim