Opel Corsa 1.3 dizel -04

Shitet nga: Nilo 09 Tet 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Fier
Opel 1.3 naft me targa dhe letra te paguar a makina ne gjendje perfekte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim