Opel Astra -01

Shitet nga: Mario 18 Sht 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 LEK

Komuna: Fier
Opel Astra. motorri 1.4 Benzin,
Marsha 5.
Modeli 2001
kondicioner
ABS
Hidraulik.

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.

Eshte me dokumenta greke, pa dogane.

Ne shqiperi nuk eshte perdorur.

Te interesuarit mund te kontakojne per me shume informacion.

CMIMI I PA DISKUTUESHME!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim