OPEL ZAFIRA 2.0TDI -03 ELEGANCE Edhe nderrohet

Shitet nga: opel 06 Jan 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE NUK KA NEVOJE PER ASNJE LLOJ SHERBIMI. LETRAT I KA TE PAGUARA DERI NE SHKURT 2015. VAJ FILTRA I KA TE NDERRUARA PARA NJE MUAJI PO ASHTU EDHE BATERINE. 4 GOMAT I KA 80%...KA SPESORE TE GOMAT MRAPA QE IA KAM VENE VETE QE TE JETE ME E GJERE KA XENON JASHT DHE BRENDA NE KABINE. MAKINA KA DALE NE QARKULLIM NE 2005,VET ESHT E 2003. KA MOTORR 2.0TDI ECOTECH(comorel) model i ri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim