OKAZION.....Mercedes benz E 220 cdi -03

Shitet nga: Gezim 08 Dhj 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Fier
Mwrcedes Benz E class viti 2003 motori 220 cdi kambio automatike tronic, pasqyra elektronike, timon anglez, full option, i sapo ardhur nga anglia ne gjendje shm te mir pune, makines sa po I esh prer dogana dhe esh me targa te reja....shitet per shkak se nk jam dhe shum dit ne shqiperi..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim