O K A Z I O N !!!! Mercedes Benz E 270 Cdi -03

Shitet nga: Dorian F 02 Krr 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Mercedes Benz E 270 Cdi Model 2003 Full,masazh,memorie ,
Kambio Automat Tip-tronic
Full Option
Abs srs esp 4 xham 2 pasqyra elektriike
Telefon,
cd Player Bagazhier 6 cd
Timon Druri
Sedilje Me Masazh Pulse
Perde origjinale komplet mbrapa
Klima Automat Me Dy Zona
Pasqyra me vet palosie
Sensor Parkimi Para Dhe Mbrapa Sensor Dritash Sensor Shiu
fener EVO 2008 Me Veterrotullim Nga Kthen Timonin Neper Kthesa
Memorie Sedilesh Dhe Timon Me Memorie
disqe alumini 18 Brabus
komanda ne timon, tel sediljet elektrike klima tronik me 4 zona kamio automatik-tiptronik hpaje mbyllje elektronike pilot automatik .. Makines i jan bere te gjitha sherbImet dhe eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi .dogane e paguar dhe documenta te paguar ,me goma te reja. eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim