Nissan X-Trail dizel -04

Shitet nga: Piro Zaka 22 Nën 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 999 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: X-Trail
Makina eshte perkryer dhe nuk ka probleme . esht me timon ne anen e kundert , por timonin e paguaj un . Dogana esht e paguar . Per te tjera informacione me kontakto 0694715037
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim