Nissan primera 1.6 benzin -94

Shitet nga: djonis 03 Dhj 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
shitet nissan primera 1.6 benzin ne gjendje te mire.cmimi i arsyeshem dhe i diskutueshem.
Per me shume inf. kontaktoni ne nr.0683021026
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim