Nissan Navara 2.5 dizel -08

Shitet nga: klavio 28 Tet 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Nisan navara 2.5 nafte viti 2008 eshte ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorike eshte me letra italiane gati per dogan per me shum informacione me kontaktoni flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim