Nissan Navara 2.5 dizel -08

Shitet nga: klavio 22 Tet 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Nissan navara 2.5 nafte dci viti 2008 6 air bag 4 goma te reja disqe alumini kamjo manuala me 6 marsha ka 148 000 km te vetat origjinale eshte gati per cdo prov nga ana juaj 1 muaja ka qe ka ardhe nga italia eshte gati per dogan eshte ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike fotot e tregojne vet per cdo informacion me kontaktoni ne tel mundesi nderimi me makin tjeter + diferencen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim