Mitsubishi l200 dogan viti 2004

Shitet nga: Enver Sot 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 28 870 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 400 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: L200
1) Mitsubishi Makina eshte ne gjendje te mir me dogan 2 dyer 5 vende viti 2004 makina e gatshme per cdo prov dhe kontroll
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim