Mitsubishi Pajero dizel -90

Shitet nga: ERMALI 03 Sht 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Shitet Mitsubishi pajero 4x4 ...motorr 2.5 nafte harxhon 10l/100 km ne asfalt dhe 8l/100km jasht rruge,, ,super e fuqishme,e pershtatshme per jashte rruge,makina eshte e sapo ardhur nga italia,shoqerohet me pjese kembimi origjinale te makines,,,,,,kontakto numri eshte vod club
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim