Mitsubishi Pajero 3.2 diesel -03

Shitet nga: eli 07 Nën 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 700 EUR

Komuna: Fier
Shitet mitsubish pajere 3.2 naft kamio automatike dhe manuale ka leven e vogel sedilje meshine me ngrohie pasqyra elektronike me mbyllje nga brenda shitet per arsye emigrimi cmimi 6700 euro me dogan te paguar i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim