Mitsubishi Carisma benzin -00

Shitet nga: Haxhi 13 Qer 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Mitsubishi carisma viti 2000 me 120 000 km origjinale kondisioner airbag xhamat te 4 elektrik disqe alumini Goma te reja ne gjendje perfekte motorrike Xhenerike edhe nga tapiceria. Servisi I total I makines I sapo bere jasht shtetit.makina shitet bashk me disqet origjinale dhe ato te aluminit te dyja palet bashk me Goma.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim