Mini cooper 1.6 benzin -03

Shitet nga: Mini cooper 03 Nën 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Fier
Makina ne gjendje shum te mire dhe sherbime t kryera. 107 mije kilometra orgjinale. Nderrim i mundshem me golf cmimi 4500 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim