Mercedez Benz Super full -03

Shitet nga: Bledi 28 Dhj 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Fier
Makina ne gjendje shum te mir te gjitha sherbimete te kryera si vaj kamjo vaje makine xhama me reflekse blu sallone lekure disqe alumini navigatore dhe bagazhjer
dekumentate te prera per 1 vite
Si dhe kondicjoner klima
Cemimi diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim