Mercedez Benz E250 Turbo Diesel -98 used only fr..

Shitet nga: Artur 22 Tet 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Fier
Mercedez Benz, E250 Turbo Diesel
Modeli: Klasik
ABS SRS ESP
Drita: Xeno
Origjinale me pakete
Xhama elektrik
Makina esht ne gjendje te shkelqyer dhe shum e mirmbajtur.
Dokumenta sig/Kolaudim / Taksa te paguara deri ne Nentor 2015.
Te gjitha sherbimet e sapo bera . Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Nk ka nevoj per asnje lloj sherbimi me te vogel..Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj .
Cmim i diskutueshem:3800 euro
Faleminderit!
Cel: 0694040089
. /0696363688
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim