Mercedez Benz E 270 dizel -04

Shitet nga: Mondi 10 Tet 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Fier
Makina esht ne gjendje shum te mire.
Disponon:
Navig,sallon lekure,marshat tip tronik, sensore para dhe mbrapa
Dhamb xenon me sensor.
Cmimi i diskutueshem.
Ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim