Mercedez-Benz 220 cdi Avangard -07

Shitet nga: Gimi 21 Tet 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Fier
Shese mercedez benz 220 avangard makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike ,prodhuar ne 2007,kamio automatike,220 kuaj fuqi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim