Mercedes benz clk 200 kompressor -01

Shitet nga: mercedes benz clk 200 kompressor 15 Qer 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Fier
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer me kilometra origjinale ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike me targa te reja AA dhe me impiant gazi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim